לפני הכל מגיע לכם שאפו ענק – זו כבר תקופה שאתם מצליחים להתמיד באימונים, מרגישים נהדר וטפו טפו – אפילו מתחילים לראות תוצאות שריריות נאות למדי.

 

התאהבתם בגוף החטוב החדש שראיתם במראה? אל תתפלאו אם פתאום תתמלאו במוטיבציה לעבוד קשה אפילו יותר ולבלות שעות נוספות במכון. ככה זה בחיים: עם האוכל בא התיאבון, או במקרה שלנו – עם השריר באה הכמיהה לחלבון, והמון.

 

הצעד הבא הוא להבין שגם כריסטיאנו רונאלדו לא נבנה ביום אחד: כי להתמיד באימונים זה החלק הקל. אבל להתמיד באימונים, לסגל הרגלי תזונה נכונים ולדעת מה לאכול בכמות הנכונה ובטיימינג המדויק – זו כבר ליגה אחרת לגמרי.

 

אז איך תעשו את זה נכון, תמקסמו את הפוטנציאל ותיקחו את הגוף השרירי שלכם לקצה?

 

בשלוש מילים: חלבון מהיר והמון

 

הימים ההם VS הזמן הזה

זוכרים את הימים ההם שישבנו מרותקים מול המסך והסתכלנו בהערצה על רוקי בלבואה המתאגרף האגדי שובר שלוש ביצים לתוך כוס ושותה אותן בשלוק אחד?

 

רבבות ליטרים של זיעה הספיקו לזרום במכון מאז, ובשנת 2019 אנחנו מבינים שלכל סיפור מהסרטים צריך להיות גם טעם.

 

אז אם אתם סקרנים לדעת מה צריך לחפש כדי למצוא את החלבון הנכון – המשיכו לקרוא

 

והזוכה בתחרות חלבון המהיר לתוך השריר הוא.. היא…

 

כמו בכל ענף ספורט תחרותי, גם התחרות על המקום הראשון בחלבון המהיר ביותר הייתה צמודה וידעה ימים של יריבות היסטורית ומותחת. בסופו של דבר היו אלו חלבוני מי הגבינה המצויים בחלב ומוצרי חלב ניגרים (לבן, יוגורט, גבינה לבנה), שזכו בתחרות המחקרית בגדול. הם היו הרבה יותר מהירים מחלבון הביצה (אלבומין) וקצת יותר זריזים בבניית חלבון – אפילו מחלבון הסויה.

 

מאז, תעשיית חלבוני הספורט משתמשת בחלבוני מי הגבינה בכל המוצרים שמבטיחים לכם להגדיל את מסת השריר: משייק ועד לחטיף האנרגיה, ממשקה ועד לאבקת החלבון.

 

אבל מי שבאמת רוצה ליהנות מהמקור של חלבון מי הגבינה – יוכל לעשות את כל הדרך Back To Basics, למצוא את כל היתרונות ביוגורט מולר אקטיב, ועל הדרך ליהנות מטעם נפלא וממרקם קרמי מפנק.

 

חלבון לתוך השריר, בוסט של סידן ישר לתוך העצם ובטעם נהדר

 

אנחנו לרגע לא מזלזלים באפקט הוואו של יד אחורית מעוצבת, מסותתת ומצטלמת נהדר. אבל בואו לא נשכח שיש לנו מול העיניים מטרה לא פחות חשובה, והיא להתחזק. הסידן הוא מינרל חיוני לבניית העצם אבל גם חשוב ביותר לתפקוד השריר. לכן, הוא מהווה תוספת חשובה לא פחות לכל ארוחה אחרי אימון.

 

אז הבנו את הכלל: חלבון >> המון>>  מהיר >>מקורי>> בוסט סידן.

 

רוצים להוסיף עוד קצת טעם? בכיף, אבל רק בתנאי שתשקיעו: חומרים משמרים וצבעי מאכל – OUT, טונה וסוכרים חיוניים – IN. העיקר שתיהנו מארוחה שכולה 100% רכיבים טבעיים.

 

100 אחוז אפקט 100 אחוז טעם

 

תכירו את יוגורט מולר אקטיב החדש הוא הבשורה הטעימה האחרונה שכבר החלה להדהד בכל מכון כושר, בריכת שחייה, חדר ספינינג או אולם זומבה.

 

גביע הקסם בטעם טבעי מכיל 100% רכיבים טבעיים: ללא חומרים משמרים, ללא תוספות מיותרות למי שמקפיד מאוד על הימנעות מתוספת סוכר ובטעמי פירות טעימים כאשר בא להתפנק לאחר אימון מעולה.

 

והטעם? פשוט נהדר!

 

שלושה טעמי מולר אקטיב מחכים להמתיק לכם את סיום האימון המפרך: מולר אקטיב בטעם טבעי המכיל 20 גרם חלבון, מולר אקטיב עם פירות יער המכיל 12 גרם חלבון, ומולר אקטיב עם תות שדה המכיל גם הוא 12 גרם חלבון.

 

אז קדימה, תנו הכל ותתחילו להתפנק, עבדתם קשה בשביל זה

מולריוטיובפייסבוק